Γιορτή Αποφοίτησης 2007

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Οι Σύλλογοι Διδασκόντων και οι Σύλλογοι Γονέων του 1ου Γυμνασίου & 1ου Λυκείου Π. Φαλήρου σάς προσκαλούν στη «Γιορτή Αποφοίτησης 2007», που θα γίνει στο προαύλιο των Σχολείων την Παρασκευή, 15 Ιουνίου 2007 και ώρα 8.00 μ.μ.

Το πρόγραμμα, με γενικό τίτλο ‘Το Σχολείο δεν είναι μόνο μάθημα’, περιλαμβάνει θεατρικές και χορευτικές παραστάσεις, μουσική, τραγούδια, και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες, καθώς και απονομή επαίνων και αναμνηστικών στους μαθητές που αποφοιτούν.

Παράλληλα, θα έχετε την ευκαιρία να χαρείτε εκθέσεις χειρο-τεχνημάτων και τεχνολογικών κατασκευών των μαθητών, μαθητικό Bazaar με φιλανθρωπικό σκοπό, μαθητικές διατροφικές προτάσεις και πολλές εκπλήξεις.

Η εκδήλωση θα κλείσει με αποχαιρετιστήριο πάρτυ, με την ευκαιρία της λήξης του σχολικού έτους.

Οι  Διευθυντές                                    Οι  Πρόεδροι

των Σχολείων                            των Συλλόγων Γονέων